Úvodní obrázek

Kajak VUT

Přijď si zapádlovat! - Infoschůzka 2022

Jaro je tady a s ním i nová pádlovací sezóna! Přidej se k nám! Jsme kajakářský oddíl z Brna a rádi uvidíme úplné nováčky i více či méně znalé pádlery!

Salza

Kdo jsme?

Jsme KAJAK VUT, kajakářský oddíl z Brna. Trénujeme na plastových kajacích na Svratce. Několikrát za sezónu vyrazíme i na různé slalomové kanály a nechybí ani nějaká ta přírodní „divočina“ u nás i v zahraničí.

Kde nás najdete?

Naše loděnice sídlí ve sportovním areálu Orel Komín. Nejjednodušší cesta k nám je ze zastávky MHD Svratecká. Přejdete lávku přes Svratku a přímo naproti vám je hospůdka Turbína. Dáte se vpravo a dozadu až k loděnici, kde proběhne infoschůzka.

obrazek

Kdy?

V pondělí 25. dubna od 17:00 na naší loděnici.

Co s sebou?

Na trénink vám stačí jen oblečení a boty do vody (klidně stará šusťákovka a nějaké kecky, co se můžou namočit) a ručník. Kajak, šprajdu, vestu a pádlo vám půjčíme.

Jak to bude probíhat?

Na začátku si vysvětlíme základy na suchu a potom se vydáme na Svratku, kde si všechno vyzkoušíte na vlastní kůži. Po tréninku si nic neplánujte, v další fázi při posezení u ohně probereme fungování oddílu a víc se seznámíme. Pivo a špekáčky zajištěny.

Kdy trénujeme?

Pravidelné tréninky budou probíhat každé pondělí od 17:00 pro začátečníky i pokročilé. Úterý je vyhrazeno pro volné pádlování. Noví členové si můžou přijít nezávazně vyzkoušet dva tréningy a podle nich se případně rozhodnout pro členství v oddílu.

ℹ️ Veškeré další info se dozvíte na infoschůzce. Pokud vám termín nevyhovuje, přijďte se domluvit přímo na trénink nebo nám napište.

Těšíme se na Vás!

««« Předchozí text: Zimní setkání na Blatinách 2022 Následující text: S “Aperolem” na Soču 2022 »»»

Vladimír Wrhel | 31. 3. 2022 Čt 20.10 | Trening, Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 219x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.