Úvodní obrázek

Kajak VUT

Okibača potřebuje krev. Novou krev!

obrazek

Vážení a milí kamarádi, pádleři – členové oddílu. Blíží se jarní nábor a byli bychom rádi, kdyby se povedlo dostat do oddílu nové lidi. Hlavně ale takové lidi, pro které by se Kajak stal životním stylem, tak jako pro mnohé z nás. Oddílu nejde o to být další “hodinou Jógy”, ale aktivní komunitou lidí co spolu jezdí na kajaku!

“Tvoje Okibača Tě proto prosí, přiveď ji novou krev!”

obrazek Je jen na Tobě jakou formu propagace zvolíš. Zda oslovíš náhodné kolemjdoucí na ulici, zasypeš půlku Brna letáčky, napíšeš oslavnou knihu nebo nasadíš opravdu těžký kalibr – alegorické vozy a tanečnice před místní univerzitu ;-)

obrazek Také sociální sítě jsou dobrý prostor k propagaci, i když my “old bastards” jsme zamrzli na facebooku. Dneska prý už “frčí” jiné věci. Takže propagujte na Instagramu, Snapchatu a vlastně všude kde uznáte za vhodné. Cílem je oslovit nové lidi, co mají dost času a chtějí chodit i jezdit pádlovat. Pokud si nejsi jistý zda tvůj nápad už není moc přes čáru, tak můžeš konzultovat s některým z trenérů či jednatelů – ať není moc velká ostuda.

Kromě toho také hledáme aktivního správce sociálních sítí – aktuálně máme jen Facebook, ale bylo by dobré rozšířit se i na další vhodné platformy – ale jen pokud se o to bude někdo starat. Hlaste se přímo jednatelům/trenérům, klidně na oddílový mail.

Teď to hlavní, tradiční Infoschůzka bude 26.3. start tréninků pak od 30.3. – článek s podrobnostmi brzy, asi po Blatinách.. Zatím tedy hlavně uvažujte jak se zapojit!

Tvoje Okibača Ti předem děkuje

««« Předchozí text: Zimní soustředění na Blatinách 2020 Následující text: Plán akcí roku 2020 »»»

Oskar | 27. 2. 2020 Čt 13.58 | Brigáda, KáBul, Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 317x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1] Facebook událost
Okibača 11. 3. 2020 St 15.44

facebook událost vytvořena: https://www.facebook.com/…79205471030/

[2] tradiční Letáčky k tisku a šíření
Okibača 12. 3. 2020 Čt 11.29
Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.