Úvodní obrázek

Kajak VUT

Plán akcí roku 2020

Už jste nesví z toho jak pořád někde něco teče?

Nestíháte sledovat fórum a všichni Vám vždy ujedou?

Potřebujete si čas více plánovat?

Tak máme článek přímo pro Vás!

Prosím mějte na paměti že spoustu akcí ovlivní momentální stav ohledně COVID-19, popřípadě aktuální vodní stavy.

Co nás tedy letos čeká?

28.-29. Března – Ostravice Kupodivu zatím oficiálně nezrušená akce. Ostravice je pohodová voda označená jako WWII, na které není třeba hledat žádné záludnosti. Pokud by byl zájem mezi méně zkušenými vodáky oddílu určitě se najde dostatek zkušenějších, kteří se s nimi na tuto řeku podívají.

4.-5. Dubna – Odemykání Doubravy Doubrava (WWI) s její pověstnou a všemi známou peřejí Martin(WWII) je zajisté taky zajímavou říčkou na jarní rozpádlování. Platí pro ni však stejné udivení a podmínky účasti jako u předchozí. A to, že pokud ji nezruší, je účast oddílu podmíněná i zájmem méně zkušených členů.

18. Dubna – ČPV Otava Pokud voda vydrží a bude toto tradičně první ČPV, tak si jistě pro ty body pojedeme. Úsek Otavy od Čeňkovy pily je zajisté zajímavá vodácká zkušenost obtížnosti WWIII-WWI. A kdyby k tomu byla o Vydra(WWIII), tak není nad čím váhat.

20. Dubna – Splatnost členských příspěvků Přece nejdůležitější datum v životě každého oddílu ne? ;-)

30. – 31. Května – kanál České Vrbné Pro nováčky vhodné seznámení s tekoucí vodou na bezpečném terénu. Dobře však potrénují i ti co již nějakou dobu jezdí.

13. Června – ČPV Jihlava a 14. Června ČPV Svratka Bezva kombinace řek blízko Brna a zároveň dvojice ČPV, kterou organizují Káčata. Sláva jim. Obě řeky, Jihlava(WWI) i Svratka(WWII-WWI), jsou vhodné, aby si noví pádleři oddílu vyzkoušeli, co se zatím naučili. Zkušenější pro změnu mohou trochu zazávodit.

20. –21. Června – ČPV Blanice Blanice (WWII-) je dalším z řady ČPV, kterého se oddíl pravidelně zúčastňuje. Akce opět vhodná i pro začátečníky.

Počátek Července – Divoká voda pro začátečníky Letos proběhne pilotní akce určená pro začátečníky, kteří se k nám přidají teď na jaře. Pravděpodobně přes červencové svátky vyjedeme na rakouské či slovinské řeky přiměřené obtížnosti a zažijeme nefalšovanou krásu našeho sportu. Méně zkušení i více zkušení se však bát nemusí. I pro ně se na této akci určitě něco zábavného objeví. Akci bude pořádat Sehny, který, jak všichni víme, má nováčky rád. Pokud by nemohl, ujme se této role Mara, pokud by nemohl tak Vláďa.....

24.-26. Července – Kanufest Roudnice nad Labem Již třetí ročník Kanufestu v Roudnici se zdá jako jasná voda. Odpadnou závody ve freestylu a tedy bude mnohem víc času na ježdění. Je libo trochu toho kajakcrosu, či jen spousta ježdění na kanále? Hurá do toho.

28–30. Srpna – Devils Extreme Race aneb Čerťáky Nepochybuji že se najde spousta zájemců o tuto zajisté extrémní akci. Na této akci se každoročně potkávají kajakáři, fanoušci adrenalinu, hudby a zábavy z České republiky i celého světa. Takže co letos i ty?

obrazek

19. Září – ČPV Teplá 20. Září – ČPV Střela Sice trochu dále ale o to větší zábava. Jen se zeptejte třeba Hanky_Rz :-). Obě řeky obtížností značené jako WWI+ startují podzimní várku akcí. Tak proč se trochu nerozjezdit, urvat trochu bodů do ČPV a u toho se projet lázeňskou kolonádou v Karlových Varech?

obrazek

+26. – 28.+ Září 3 dny volna v kuse? Co takhle si zajet někam do Rakouska, či jinde kde bude voda. Popřípadě přihodit nějaký ten den dovolené pro pěkný podzim :-)

3. – 4. Října – ČPV Hamerák Tak na této akci přece nemůžeme chybět. Kdo by se nechtěl projet vláčkem hned po tom co se mu podařilo dokončit nejtěžší závod seriálu ČPV? A pak do úmoru pendlovat kaskády? Hamerák (WWIII, WWI) Přesně toto nabízí. Začátečníci se nemusí bát. Pokud si netroufnou na kaskády dá se jet aspoň úsek pod nimi. Bylo by škoda ujít si tuto akci.

Hamerák

17. – 18. Října – Vavřinecký potok Vavřinecký potok (WWII) je bezva pohoupání ke konci sezony. Akce je vhodná pro každého. Určitě najdeme v oddíle spoustu lidí pro které to byla ta první. A hlavně Jindice na konec musí lákat snad každého kdo ví ;-) I u téhle akce asi platí, že na ni nemusíme jet za každou cenu ale očekává se zájem méně zkušených.

V prosinci potom určitě proběhne tradiční Memoriál Vládi Vaňhy a Vánoční besídka, což jsou tradiční akce pro naše rozloučení s vodou a celým rokem.

Určitě proběhnou i další akce. Samozřejmostí je kvantum kanálů nejen přes léto. Pro aktuální informace je vždy vhodné sledovat fórum či se ptát na trenálech.

Kašna

Pokud vám v seznamu chybí nějaká akce, popřípadě si myslíte že by se mělo zorganizovat i něco jiného, invenci se meze nekladou, navrhněte, diskutujte. Všichni budou rádi za jakoukoliv invenci.

««« Předchozí text: Okibača potřebuje krev. Novou krev! Následující text: Dopady nouzového stavu na jarní sezónu Kajak VUT »»»

Vladimír Wrhel | 12. 3. 2020 Čt 17.32 | WW, Trening, Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 431x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Lukáš 13. 3. 2020 Pá 14.32

Ostravice a Doubrava bude pravděpodobně kvůli nouzovému stavu zrušena.

[2]
Vláďa 15. 3. 2020 Ne 09.23

Ne pravděpodobně ale určitě…

Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.