Úvodní obrázek

Kajak VUT

Zimní soustředění na Blatinách 2020

Tak jako každou zimu, se i letos pokusíme soustředit na nadcházející vodáckou sezónu a otestovat naše dovednosti běžkařské, kuchařské, zpěvácko-instrumentální, pařičské, společenské a stále častěji i rodičovské ;-) Pevně věříme, že letos to vyjde a napadne nám nějaký sníh, ať nemusí Adam Olejár z letadla vypouštět jodid stříbrný! :-)

Termín: 28.2.-1.3.2020
Místo: Grunt VHS na Blatinách

Adresa Gruntu je Blatiny 33
Souřadnice GPS jsou  49°39'7.19'' N16°5'37.03''E. 
Příjezd autem je možný po odbočce ze silnice Sněžné – Milovy. V podstatě stejně jako na Grunt u Plšků, jen cca o 250 m blíže. Parkování na parkovišti vpravo od Gruntu, případně přímo okolo silnice před Gruntem.
Více info včetně fotek zde: https://www.vhsbrno.cz/blatiny/ a dále v článku.

Plán akce: V pátek odpoledne příjezd a rozebrání pokojů (rodiny s dětmi dostaly speciální informační email jak to bude letos probíhat, všichni bezdětní půjdou na pokoj č.1), dále pak vzájemné objímání, úsměvy, konzumace piva a zpěv :-)  V sobotu přes den akce všeho druhu na sněhu, hlíně, vodě. V neděli podobně tak, jen třeba stihnout úklid. Odpoledne odjezd.

Jídlo: Vlastní – k dispozici jsou 2 kuchyně vybavené plynovými sporáky, nádobím, ledničkami a mrazákem.

Cena ubytování: Dospělý 160,–Kč/noc, Děti spíci samostatně na posteli 120,–Kč/noc, děti do 3 let zdarma.

Pivo: Bude zajištěno, stejně jako loni, urozeným panem Kubíčkem z Poličky – odhadli jsme to letos na 220 piv.

S sebou: Přezůvky, půllitr, hudební nástroj, spacák.

Obecné info a shrnutí: Spí se ve vlastních spacácích na postelích s matracemi. Vlastní prostěradlo a polštářek oficielně doporučen, nicméně s prostěradlem jsme tam ještě nikdy nikoho neviděli :-) S sebou přezůvky, krýgl. Nádobí všeho druhu je v hojné míře k dispozici v kuchyňkách. Dámské i pánské sprchy byly nedávno rekonstruovány, takže jsou pěkné. Jinak je celkově chata ve starším kabátu než u Plšků, nicméně se na ní konají pravidelné brigády, takže je udržovaná. V případě jakýchkoli dotazů pište do komentů, nebo volejte: 775 devět88 7šestšest či: 6 nula 8 5 čtyři 7 5 pět 1.

Čas příjezdu se ještě vyjasní zde pod článkem. Letos byla poptávka po prodloužení víkendu, což údajně lze, avšak jen směrem dopředu – tj.čtvrtek 27.2. (či středa 26.2). Kdo by chtěl přijet dříve, spojete se prosím s Romčou, jež o tuto možnost projevila zájem jako první, nebo napište sem pod článek a domluvt se zde. Na eskymu se tento nápad líbil Lucce s Tonym i dalším zájemcům. Jak to nakonec bude, budeme definitivně vědět až po 20.2., kdy se s Lukesem vracíme z Finska. Zavoláme Romče nebo koukneme sem a zeptáme se jak jste se dohodli. Podle toho se pak domluvíme se správcem. Kdyby nikdo neměl zájem o prodloužení, příjezd bude klasicky v pátek večer mezi 17–19h.

Za organizační tým, se na vás moc těší,
Jirka H. a Lukes K.

««« Předchozí text: Vánoční desítka 2019 Následující text: Okibača potřebuje krev. Novou krev! »»»

Hasan | 8. 2. 2020 So 14.29 | Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 971x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Jirka H 9. 2. 2020 Ne 10.15

Množily se dotazy zda nevadí že jste se nepřihlásili do toho doodlu co vypisovala před Vánoci Romča. Nevadí, ten sloužil zejména na výběr termínu. Hlásit se nám nemusíte, prostě dojeďte, vejdeme se ;-)

[2]
Lucka 9. 2. 2020 Ne 21.39

Jirko díky, já jen uvádím na pravu míru, že nápad na prodloužení by se nám sice možná líbil, ale pro nás jsou letošní Blatiny v dost kolizním termínu a je tedy ve hvězdách, jestli se vůbec ukážeme. Vědět budeme snad 29. 2. :-P

[3]
Dáša 20. 2. 2020 Čt 20.41

my jsme tou dobou v Dolomitech, není to punkovej skialp, ale normál lyžovačka s již zaplaceným pobytem, tedy nepřesunutelný termín. užijte si Blatiny i za mne

[4]
Marťas 21. 2. 2020 Pá 07.51

Dejte vědět jak je to s příjezdem už ve čtvrtek. Též přemýšlíme o prodlouženém víkendu.

[5]
Pája 21. 2. 2020 Pá 09.21

Ahoj Jirko, díky za dobrou zprávu – já ani nevím jestli jsem se do doodlu napsala nebo ne, ale přijedem! :)

[6] čtvrteční příjezd
Jirka H 25. 2. 2020 Út 20.37

Zrovna se s Romčou řeší dřívější příjezd (čtvrtek 27.2.). Marťas chce přijet o ten den dříve taktéž. Romča má číslo na lidi, jež tam jsou ubytovaní před námi. Mají zabrané do pátku všechny pokoje kromě pokoje č.1 (společný pokoj pro 25 lidí). Uvažují, že by tam ten jeden den vydrželi, nebo se to s nimi domluví jinak. Během zítřka by mohlo být jasněji, jakmile se jim Romča dovolá. Stran čtvrtečního příjezdu se prosím obracejte přímo na Romču. Všechny ostatní dotazy na mě nebo Lukese. Díky ;-)

[7] Dřívější příjezd
Romča 26. 2. 2020 St 13.12

Potvrzuji Jirkovu zprávu nad. Jen dodám, že v chatě někdo bude cca od 18hod a spát ze ct na pá budeme v tom velkem pokoji. Kdo to jeste planuje, dejte mi vedet.

[8]
Sehny 27. 2. 2020 Čt 09.35

Poptávám místo ve voze na Blatiny. Jede někdo z Brna na celý víkend?

[9] logistika na Blatiny
Jirka H 27. 2. 2020 Čt 11.31

[8] Sehny: Pojďme se domluvit alespoň na tom, že co se týká logistiky to dohodněme čistě v diskuzním fóru a tady pod článkem dávejme věcí více organizační a sumarizační ať v tom udržíme alespoň elementární přehlednost. Sehny, mohl by jsi prosím ten svůj komentář zkopírovat do toho fóra? Díky! ;-)

[10] Vysočina Aréna uzavřena
Jirka H 27. 2. 2020 Čt 12.32

Kdyby si někdo brousil zuby na zaježdění si alespoň na Vysočina Aréně, tak odložte brousek, celý týden až do neděle tam probíhá Světový pohár v biatlonu…jedině že by jste měli chuť si tam jet zafandit… ;-) http://www.vysocina-arena.cz/…ni-doba.html

[11] sníh Vysočina
Jirka H 28. 2. 2020 Pá 15.37

Právě jsem mluvil s Hasanama a říkali, že Karel má okolo chaty sněhu po kolena (tj.cca 7cm) :-) To by mohlo být na kameňačky. Kdo máte ještě možnost přibalit běhny, přibalte, možná je provětráme i okolo chaty, ikdyž zítra odpo to má přecházet pomalu do plusových teplot. Já s Lukesem přijedeme dnes až okolo osmé. V případě jakýchkoli dotazů se obracejte prozatím na Hasany, nebo na správce Radka Juříčka. Díky ;-)

Romča 2. 3. 2020 Po 13.52

Chtěla bych poděkovat Jirkovi a Lukesovi za organizaci a všem za účast bylo super Vás zase vidět a pokecat.

Dan 3. 3. 2020 Út 10.29

Ano, ano, též se připojuji s díky za zajištění střechy nad hlavou, piva i nejlepší sněhové nadílky, jaká letos byla.

Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.