Úvodní obrázek

Kajak VUT

Zimní soustředění na Blatinách 2020

Tak jako každou zimu, se i letos pokusíme soustředit na nadcházející vodáckou sezónu a otestovat naše dovednosti běžkařské, kuchařské, zpěvácko-instrumentální, pařičské, společenské a stále častěji i rodičovské ;-) Pevně věříme, že letos to vyjde a napadne nám nějaký sníh, ať nemusí Adam Olejár z letadla vypouštět jodid stříbrný! :-)

Termín: 28.2.-1.3.2020
Místo: Grunt VHS na Blatinách

Adresa Gruntu je Blatiny 33
Souřadnice GPS jsou  49°39'7.19'' N16°5'37.03''E. 
Příjezd autem je možný po odbočce ze silnice Sněžné – Milovy. V podstatě stejně jako na Grunt u Plšků, jen cca o 250 m blíže. Parkování na parkovišti vpravo od Gruntu, případně přímo okolo silnice před Gruntem.
Více info včetně fotek zde: https://www.vhsbrno.cz/blatiny/ a dále v článku.

Plán akce: V pátek odpoledne příjezd a rozebrání pokojů (rodiny s dětmi dostaly speciální informační email jak to bude letos probíhat, všichni bezdětní půjdou na pokoj č.1), dále pak vzájemné objímání, úsměvy, konzumace piva a zpěv :-)  V sobotu přes den akce všeho druhu na sněhu, hlíně, vodě. V neděli podobně tak, jen třeba stihnout úklid. Odpoledne odjezd.

Jídlo: Vlastní – k dispozici jsou 2 kuchyně vybavené plynovými sporáky, nádobím, ledničkami a mrazákem.

Cena ubytování: Dospělý 160,–Kč/noc, Děti spíci samostatně na posteli 120,–Kč/noc, děti do 3 let zdarma.

Pivo: Bude zajištěno, stejně jako loni, urozeným panem Kubíčkem z Poličky – odhadli jsme to letos na 220 piv.

S sebou: Přezůvky, půllitr, hudební nástroj, spacák.

Obecné info a shrnutí: Spí se ve vlastních spacácích na postelích s matracemi. Vlastní prostěradlo a polštářek oficielně doporučen, nicméně s prostěradlem jsme tam ještě nikdy nikoho neviděli :-) S sebou přezůvky, krýgl. Nádobí všeho druhu je v hojné míře k dispozici v kuchyňkách. Dámské i pánské sprchy byly nedávno rekonstruovány, takže jsou pěkné. Jinak je celkově chata ve starším kabátu než u Plšků, nicméně se na ní konají pravidelné brigády, takže je udržovaná. V případě jakýchkoli dotazů pište do komentů, nebo volejte: 775 devět88 7šestšest či: 6 nula 8 5 čtyři 7 5 pět 1.

Čas příjezdu se ještě vyjasní zde pod článkem. Letos byla poptávka po prodloužení víkendu, což údajně lze, avšak jen směrem dopředu – tj.čtvrtek 27.2. (či středa 26.2). Kdo by chtěl přijet dříve, spojete se prosím s Romčou, jež o tuto možnost projevila zájem jako první, nebo napište sem pod článek a domluvt se zde. Na eskymu se tento nápad líbil Lucce s Tonym i dalším zájemcům. Jak to nakonec bude, budeme definitivně vědět až po 20.2., kdy se s Lukesem vracíme z Finska. Zavoláme Romče nebo koukneme sem a zeptáme se jak jste se dohodli. Podle toho se pak domluvíme se správcem. Kdyby nikdo neměl zájem o prodloužení, příjezd bude klasicky v pátek večer mezi 17–19h.

Za organizační tým, se na vás moc těší,
Jirka H. a Lukes K.

««« Předchozí text: Vánoční desítka 2019

Hasan | 8. 2. 2020 So 14.29 | Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 309x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Jirka H 9. 2. 2020 Ne 10.15

Množily se dotazy zda nevadí že jste se nepřihlásili do toho doodlu co vypisovala před Vánoci Romča. Nevadí, ten sloužil zejména na výběr termínu. Hlásit se nám nemusíte, prostě dojeďte, vejdeme se ;-)

reaguj[2]
Lucka 9. 2. 2020 Ne 21.39

Jirko díky, já jen uvádím na pravu míru, že nápad na prodloužení by se nám sice možná líbil, ale pro nás jsou letošní Blatiny v dost kolizním termínu a je tedy ve hvězdách, jestli se vůbec ukážeme. Vědět budeme snad 29. 2. :-P

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.