Úvodní obrázek

Kajak VUT

Vánoční desítka 2019

Ahoooj Kajakáři, Kajakářky a Kajakářčata,

venku mrzne. Zpěněná voda teče už jen v kanálech, tak je čas se opět sejít a poklábosit o všem, co jsme za rok prožili. Tradiční kajakářskou desítku čeká další ročník. V minulých letech jsme vyletěli raketou až… no někam určitě, navštívili cirkus, prošli pohádkou, sjeli desítkovský potok a zažili padesát odstínů černé-bílé. Letos jsme se inspirovali aktuálním děním v oddíle, proto téma vzniklo ze všech tří písmen zkratky našeho oddílu – Velmi Ujetý Trénink.

obrazek

V rámci tréninku si doplníte znalosti odborné i bulvární. Redakce KáBulu sice spolupráci odmítla, ale to nás nezastavilo. Dále se nám pro vás podařilo zajistit interaktivní přednášku o jisté tradiční vodácké akci, vedenou živoucí legendou. Těšíte se? My ano!
Jak se na trénink připravit? Neopren je dobrovolný, ale sledujte počasí a rozhodněte se sami. Určitě budete potřebovat spoustu ujetých doplňků, se kterými se na běžný trénink neodvažujete, jako například plácačku na mouchy, trojkolku, WLAN kabel, tanga, čelenku, bičík, krajku, švihadlo, motorovou pilu, květinu, cvičky, bábovku, činku, fajfku, píchlou duši, piercing, tetování, negližé, bílého králíka nebo třeba černou díru … zkrátka cokoliv na čem si doma ujíždíte vy.

Začátek a místo tréninku
20.12. 17:00 Orlovna u loděnice

Vstupné
Rodič na skok 100Kč
Běžný/á kajakář/ka 200Kč
Super partyman a pivař 200Kč +

Důležité
Lovci krys již jistě vyhlížejí svou odměnu, proto prosíme o odevzdání lihovin na loděnici.
Uvítáme i variantu transformace více krys do soudku zlatavého moku (dejte prosím vědět vrchnímu sládkovi Ondrovi V. nebo organizátorům).

Občerstvení
Pivo, nealko, guláš a káva

Povinné vybavení na první, druhou i třetí fázi
Půllitr

Nepovinné
Vítány jsou dobroty ujetých tvarů a chutí.

««« Předchozí text: Posilovna 2019/20 Následující text: Zimní soustředění na Blatinách 2020 »»»

Hasan | 9. 12. 2019 Po 09.40 | Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 2634x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Hasan 10. 12. 2019 Út 09.08

Vánoce utužují tým. Vymýšlím ujetý trikot. Výzdobu upevním tesou. Vydrží ukrutný tanec? Věřím uživatelským testům. Vřeštidlo udáme tetám. Vyhledám uklidňující tekutiny. Vypiju určitě tři. Vyhraju unikátní trofej? Však uvidíme, trénující. Všem uctivě tleskám. Váš unavený táta.

[2]
Janca a dva mali paraziti v brise 16. 12. 2019 Po 20.08

Zdravime. Moc jsme se těšili, ze prijedem, ale skoncili jsme v nemocnici. Moc si uzivejte vecirku!

[3]
Fiflena 20. 12. 2019 Pá 10.07

Doufam, ze kdyz dorazim par hodin po vecernicku, nebudet uz vsichni ujete spat s propichou dusi v krakovych tangach pod stolem, omotani bicikem a prikryti placackou na mouchy :-D

[4]
Organizační tým 23. 12. 2019 Po 11.28

Zpráva ujetým desítkářům!

Moc díky všem, co se zapojili do příprav i sobotního úklidu (nevyplacené odměny k vyzvednutí do konce roku u Štěpána :))! A díky i těm, co přišli pobejt! Bylo to ujeté a milé. Očekávejte brzy foto a video dokumentaci :)

Užijte si, co potřebujete a uvidíme se nejpozději v roce 2020 – podle čínského zvěrokruhu to bude rok Krysy! Těšíte se? ;)

Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.