Úvodní obrázek

Kajak VUT

Chceš svou fotku na titulní straně oddílového webu?!

obrazek

Jak jsme již diskutovali na valné hromadě, je na čase trochu obnovit vzhled našich stránek a jednou z nejjednodušších cest jsou nové a reprezentativní fotky do záhlaví. Pro tebe to znamená, že nastal čas oprášit externí hard-disky, 5" diskety, magnetické pásky, kinofilmy, nebo cokoliv na čem zálohuješ kajakářské fotky a začni hledat 3 nejlepší kousky z posledních cca 5 let.

Čti dále!

Tyto fotky nám pošli v plném rozlišení. My je následně všechny vytiskneme a na Vánoční Desítce budou mít všichni přítomní možnost vybrat reprezentativní fotografie pro dalších mnoho let.

Jak poslat fotografie:

  • připravil jsem pro vás formulář, do kterého jednoduše nahrajete fotku, ale jelikož se jedná o potenciálně velké soubory, nechci zde uvádět odkaz přímo, složit si ho můžete takto:
  • forms “tečka” gle “lomítko” h3QE3trosYtQDaJC8

Požadavky na fotografie:

  • obsahují kajakářku/kajakáře jedoucího na vodě nebo provádějícího na břehu činnost přímo související s jízdou na vodě (fotky z párty nechte pro jinou příležitost)
  • fotografii jsi vytvořil ty, nestáhl si ji z Internetu
  • fotografie neobsahuje vodoznaky ani žádné jiné uměle přidané elementy

Uzávěrka je 8.12.2019, neděle po Memoriálu, takže pokud chceš, ještě stihneš nějaké fotky udělat!

Při jakýchkoliv potížích mě kontaktujte.

Sehny

««« Předchozí text: Montenegro 2019 Následující text: Posilovna 2019/20 »»»

Hasan | 21. 11. 2019 Čt 12.04 | Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 591x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Lucka 22. 11. 2019 Pá 10.25

Takže fotky chcete od autorů a fotografované subjekty mohou vyjádřit nesouhlas na Desítce při hlasování? :-P Zkusím prohrabat své zdroje.

[2]
Hasan 22. 11. 2019 Pá 10.58

Lucka: Vyberu fotky na kterých nebudeš :-P

[3] Svá fotka
Pavla 25. 11. 2019 Po 14.22

A to já chci svou fotku, tedy fotku své/mé osoby, na titulní stránce! Už jsem se chystala prohrabat svůj archiv. A věřte, že opravdu existují fotky, na kterých jsem na vodě! Pamětníci ví, že jakožto jediná žena, jsem se probojovala na stupně vítězů v kajak crossu našeho oddílu na Veltrusech. Ano, na tomto, pro současného kajakáře, obávaném kanále. A opravdu jsme tam nebyli pouze tři ;-) Použitelných fotografií s mojí osobou by bylo jistě víc. A ne, Hasane, nemyslím tím mé první setkání s tekoucí vodou, kde držím pádlo naopak. Myslím to opravdu vážně. Ale při jízdě na vodě, jsem tedy ale nic nenafotila, natož sebe. No, cca 5 posledních let, to asi taky nesplňuju. Nicméně, kdyby autor narazil na nějakou pěknou akční fotografii s mojí osobou na kajaku, budu poctěna, i
už jen tím vytisknutím na Vánoční Desítce. Vlastně i fotografie s názvem „Uklizečka ve válci“ z myslím že dubnové Ostravice, by byla dobrej adept na reprezentaci. Zdravím vás všechny.

[4]
Sehny 25. 11. 2019 Po 15.01

Ano, to je jistě paradox, že většina lidí nemůže zvolit fotky, na kterých sami jsou. Nicméně si stojím za tím, že fotky by měli nahrát jejich autoři, abychom předešli případným sporům. Kdo nebude chtít být na úvodní fotce, může svůj požadavek pochopitelně vznést a bude mu vyhověno. Kdo naopak chce být na úvodní fotce, tomu doporučuji oprášit kontakty a napsat všem autorům hezkých fotek jako je například uklízečka ve válci, kterou si pamatuji, ale autora už nikoliv :-) .

[5]
Hasan 25. 11. 2019 Po 21.17

Pavla: Tak jsem zapátral, ale musel jsem jít trošinku do minulosti. První Jihlava – 2009, ale fotky stojí za to. Veltrusy – 2011, průběh crossové rozjížďky je podrobně zdokumentován a nutno řící, že se jelo smíšeně, takže zadarmo to nebylo. Uklízečka ve válci – 2013 Třeba ti jury udělí vyjímku na stáří fotek ;-)

Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.