Úvodní obrázek

Kajak VUT

Tréninky 2021 - Infoschůzka středa 9. června v 18:00

Pro zájemce o pádlování na plastových kajacích, staré i nové, pořádá Kajak VUT opět tradiční Infoschůzku. Nováčky seznámíme s fungováním oddílu, s náplní tréninků a zodpovíme zvídavé otázky. Infoschůzka bude následně pokračovat u ohně, kde se dozvíte ještě mnohem víc. K ohni samozřejmě patří i buřty, nezapomeňte na vhodné oblečení. Na tento večer si raději nic dalšího neplánujte ;-) Vše již ve středu 9. června v 18:00h v areálu naší loděnice. Jsme kajakářský oddíl z Brna, trénujeme na plastových kajacích na řece Svratce. Několikrát za sezónu jezdíme trénovat na různé slalomové kanály a nechybí nějaká ta přírodní „divočina“ u nás i v zahraničí.

Kde

Naše loděnice sídlí ve sportovním areálu Orel Komín. Nejjednodušší cesta k nám je ze zastávky MHD Svratecká. Přejdete lávku přes Svratku a přímo naproti vám je hospůdka Turbína. Dáte se vpravo a dozadu, cesta vás dovede až k loděnici, kde proběhne infoschůzka (mapa ).

obrazek

Výuka

Tréninky už probíhají pravidelně. Pro nové členy platí možnost přijít na první dva tréninky na vyzkoušení, tedy nezávazně, a rozhodnout se pro členství až pak. Splatnost členských příspěvků pro stálé členy už dávno byla, pro nové bude až se rozhodnou s námi pokračovat i po prvních dvou trénincích. Detaily ohledně platby se dozvíte na infoschůzce.

Základ výuky pro členy oddílu probíhá na řece Svratce, o vybraných víkendech pak obvykle jezdíme za něčím tekoucím v tuzemsku (Ostravice, Doubrava, různé vodácké kanály) nebo k jižním sousedům do Rakouska. V současné situaci jsou ovšem možnosti omezené a tak budou nejspíše převládat právě tuzemské vodácké kanály (České Vrbné, Roudnice nad Labem, Brandýs, Trnávka pouze pro zájemce bez pudu sebezáchovy).

Tréninky na Svratce letos probíhají v podobném systému jako loni, tedy že v pondělí budou probíhat dva tréninky souběžně, pro „nováčky“ i pro „současné členy“ (tedy členy kteří již chvíli pádlují). Díky tomu bude možnost mezi skupinami v průběhu roku přestupovat. Úterý a středa jsou letos „volné“, ale možná samovolně vznikne skupina členů co budou chodit „jen pádlovat“ (možno domluvit i půjčení oddílových lodí).

Pondělí od 17:00 souběžně (v pondělí tedy bude dvojitý trénink):

  • tréninky pro „nováčky“ zaměřené na osvojení základní techniky jízdy na kajaku. [trénuje Mara a Vláďa]
  • tréninky pro „současné členy“ pod vedením Majkla

Čtvrtek od 17:00

  • tréninky pro „současné členy“, zaměřené na pokročilou techniku jízdy pro ty, kteří již základy zvládají. [trénuje Honza]

** Časy srazu se mohou posouvat dle domluvy trenéra a jeho účastníků. Aktuální informace k jednotlivým tréninkům vždy na fóru.**

Členství v oddílu, přihláška a poplatky

Pro rok 2021, vzhledem k výjimečným okolnostem, jsou v placení tyto změny:

  • poplatek za první pololetí se letos promíjí (výjimka: majitelé lodí platí celý rok beze změny)
  • týdnem, kdy začnou chodit, vzniká pro všechny členy povinnost uhradit půlroční poplatek (tedy 700/750kč), který pokryje členství i během podzimního semestru (tedy fakticky do konce roku 2021).

Ostatní informace (krom částky) jsou ale stále v platnosti. Přihlášku pro NOVÉ členy je potřeba vyplnit, viz v samostatném článku. (noví členové: registrujte se raději až po infoschůzce, nejpozději s odesláním platby).

Vybavení

Na trénink budete potřebovat oblečení a boty do vody (na Svratku bude stačit i stará šusťákovka a nějaké kecky, co se mohou namočit), ručník a drobáky na potréninkové pivko. Kajak, šprajdu, vestu a pádlo najdete u nás. Doporučuje se pádlovat v jiném oblečení než v kterém přijdete/odejdete – na kajaku je mokro :-) .

Veškeré další podrobnosti se dozvíte na infoschůzce. Pokud z nějakých důvodů nemůžete přijít na informační schůzku, přijďte se domluvit přímo na konkrétní trénink nebo nás kontaktujte (viz sekce Kontakty v levém sloupci).

Těšíme se na Vás :-)

Zápis do tréninků letos vynecháme, prostě přijďte pádlovat.

Pokud by se náhodou stalo, že nemůžete dojít na infoschůzku nepanikařte a dojděte přímo na vybraný trénink

««« Předchozí text: Můj první oddílový výjezd Následující text: Jarní brigáda 2021 »»»

Vladimír Wrhel | 3. 6. 2021 Čt 18.33 | Brigáda, KáBul, Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 321x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Sazenice rajcat
Střecha 9. 6. 2021 St 11.45

Sice to uplne nesouvisi s infoschuzkou, ale zbyly mi jeste nejake sazenice rajcat a napada me, ze na infoschuzce je realna sance, ze by se par z nich mohl nekdo ujmout. Budou tedy volne k dispozici a kdo driv prijd, driv bere. A co se neuda, to pak vyhodim.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.