Úvodní obrázek

Kajak VUT

KTM – Valná hromada

Přátele, na Neočekávaném dýchánku se objevily nové informace, které považuji za naprosto bezprecedentní. Náš předseda Eduardo, řečený též Edík, pracuje v Brně a věnuje se kariéře vývojáře. Ale to není vše! Místo na Neočekávaný dýchánek, kam poslal ženu samotnou s dětmi a bydlíkem, jel na motorce na motorkářský sraz, se závodní tratí a promítáním o cestách na motorce, který si parádně užil!

KTM

Toto mě vede k myšlence, že předseda již nemůže dále reprezentovat KTM a navrhuji jej sesadit. Očekávám několik silných kandidátů, mezi něž se rád zařadím. Stávající předseda by samozřejmě dostal prostor k obhajobě. Taktéž je záhodno revidovat seznam členů a přibrat další potencionální TM, o které je třeba se z pozice zkušenosti a rozhledu nás vyžilých členů postarat.

Že budu vhodným kandidátem na předsedu KTM i já, nechť dokáže úvaha zorganizovat sraz i s (drahými) polovičkami a dětmi.

Již nějakou dobu se mluví o přátelském zápase ve fotbálku, máme koho vyzvat? Třeba samotný Kajak VUT? Zvedne Černá Okibača vhozenou rukavici? Je vhodné místo pro sraz loděnice? Kdo vymyslí termín? Víkend nebo v týdnu? Pište do komentářů.

Váš Kubíček

««« Předchozí text: Přijď si zapádlovat! - Infoschůzka 2024 Následující text: ČPV Jihlava a ČPV Svratka 2024 »»»

Vladimír Wrhel | 8. 5. 2024 St 16.25 | KáBul, Společenské akce, Obchodní sdělení | trvalý odkaz | tisk | 294x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Jirka H 14. 5. 2024 Út 15.41

Výzvu na fotbalový mač (nebo raději nohec přímo na loděnici?) přijímám! ;-) Za mě termín raději v týdnu, víkendy jsou již značně obsazené…

reaguj[2]
Armáda 24. 5. 2024 Pá 19.56

Dobře ty! Skoro to ale vypadá, jako bys ani TM nebyl!!!

reaguj[3]
Edik 27. 5. 2024 Po 09.12

Ano je to tak. Kaji se a je vám všem asi jasné, že s takovou pověstí a s takovou úžasně ochočenou ženou, již nemohu vykonávat předsedu našeho klubu. Myslum si že se nějaký silný kandidát objeví. A to není vše, žena dokonce navrhla, že jestli se mi nahodou nechce jet na motorce do Bosny, no uznejte sami, to se neslučuje s funkcí predsdy… :-)

reaguj[4]
Pavel 27. 5. 2024 Po 18.56

Fotbálek (takovej ten holčičí, pro ty co to moc neumí), tak ten bych si zahrál. Ale nevím jestli budu moct…

reaguj[5]
Katka 30. 5. 2024 Čt 10.17

Nepřípustné,postarám se aby se Edik o předsednictví zaslouzil :-D

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.