Úvodní obrázek

Kajak VUT

Zimní setkání na Blatinách 2023

obrazek Na letopočtu přibyl rok, v ústech dětí pár zoubků a nám dospělým ranec nových zážitků. Je zase co probrat a koho proprat. No a je to jak na zavolanou – další zimní setkání na Blatinách klepe na dveře. Krom setkání je zároveň třeba poladit formu pro nadcházející sezonu – nemělo by se zapomínat, že kdysi se tato tradiční akce zvala „Soustředěním“! Tentokrát to vypadá, že mráz nepustí vodu do říčních koryt, ale udrží ji na svazích, lukách a v lesích. Chystejte lyže, zapřahejte saně, navlíkněte teplé rukavice a třeba přibalte i pořádnou mrkev sněhulákovi na čumák!

Termín: 10. – 12. 2. 2023
Místo: Grunt VHS na Blatinách
Adresa Gruntu je Blatiny 33.
Souřadnice GPS jsou 49°39'7" N, 16°5'37" E (8FXRM32V+QC).
Příjezd autem je možný po odbočce ze silnice Sněžné – Milovy. V podstatě stejně jako na Grunt u Plšků, jen cca o 250 m blíže. Parkování na parkovišti vpravo od Gruntu, případně přímo okolo silnice před Gruntem.
Více info včetně fotek zde: https://www.vhsbrno.cz/blatiny/

Plán akce: V pátek odpoledne (17–19h) příjezd a rozebrání pokojů – rodiny s dětmi mají pokoje č.2 – č.8. Pokoje se rozeberou ve stylu kdo dřív přijde, ten dřív mele… Všichni bezdětní + tatínci co se nevejdou, půjdou na pokoj č.1, případně do podkroví nad pokojem č.1 – matrace tam jsou taktéž, takže karimatky netřeba, stačí spacák tak jako všem ostatním. Prosíme rodinky o vzájemnou vstřícnost, případnou ochotu ke škatulatům a pokud nutno a možno, tak i dodatečné vykázání tatínka za bezdětnými.

Pokoj č. 2 11 míst
Pokoj č. 3 9 míst
Pokoj č. 4 6 míst
Pokoj č. 5 8 míst
Pokoj č. 6 4 míst
Pokoj č. 7 4 míst
Pokoj č. 8 4 míst

Po zabydlení bude následovat nekončící objímání, úsměvy, konzumace piva a zpěv :-) V sobotu přes den akce všeho druhu na sněhu, hlíně, vodě – tentokrát to snad vypadá na dobrou sněhovou podmínku. V neděli podobně, jen je třeba stihnout úklid pokojů, kuchyně a společenské místnosti. Koupelny a chodby si uklízí správce sám. Odpoledne odjezd. Je možné si pobyt prodloužit (pouze směrem do následujícího týdne – před naším příjezdem je chalupa již plně obsazena). A proslýchá se dokonce, že jelikož prý naše letitá játra už nevydrží tolik alkoholu co kdysi, chystá se i alternativní způsob zahřátí těla po mrazivém dni na sněhu, tak se těšte a přibalte prostěradlo (a nebo ho i klidně nechejte doma!;-).

Jídlo: Vlastní – k dispozici jsou 2 kuchyně vybavené plynovými sporáky, nádobím, ledničkami a mrazákem.

Cena ubytování: Dospělý od 18 let 240,–Kč/noc, Děti spící samostatně na posteli 4–18 let 160,–Kč/noc, děti do 3 let zdarma.

Pivo: Zajištění zásoby piva se ujal Kubíček se svým velkým vozem a my mu za to všichni moc děkujeme!

S sebou: Přezůvky, půllitr, hudební nástroj, spacák.

Obecné info a shrnutí: Spí se ve vlastních spacácích na postelích s matracemi. Vlastní prostěradlo a polštářek oficielně doporučen, nicméně s prostěradlem jsme tam ještě nikdy nikoho neviděli :-) S sebou přezůvky, krýgl. Nádobí všeho druhu je v hojné míře k dispozici v kuchyňkách. Dámské i pánské sprchy byly před několika lety rekonstruovány, takže jsou pěkné. Jinak je celkově chata ve starším kabátu než u Plšků, nicméně se na ní konají pravidelné brigády, takže je udržovaná. V případě jakýchkoli dotazů pište do komentů, nebo volejte: 775 devět88 7šestšest, či: 6 nula 8 5 čtyři 7 5 pět 1.

Za organizační tým, se na vás moc těší,
Jirka H. a Lukes K.

««« Předchozí text: Posilovna 2022/3 Následující text: Cestovatelské promítání 2023 »»»

Marek | 5. 2. 2023 Ne 13.00 | Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 110x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1] Odvoz
Tony 5. 2. 2023 Ne 17.14

Nabízím až dvě místa na odvoz. Jedeme na cely víkend Pátek – Neděle, odjezd po práci takže odjezd nejdřív v 16:00.

reaguj[2] příjezd v 18h
Jirka H 5. 2. 2023 Ne 17.17

Správce přijede na 18h. Kdyby tam někdo chtěl dorazit před šestou, tak je možnost si vyzvednout klíče u správce v Bílovicích – číslo na něj rád předám. Případně si zajít na kafe do Hofra nebo do hospody U kosků… ;-)

reaguj[3] prijezd drive nez v 18h
Zav 9. 2. 2023 Čt 21.21

Klice jsem od spravce vyzvednul, mame v planu dorazit nekdy odpoledne, upresnim behem zitrka.

reaguj[4] poděkování + statistika
Jirka H 13. 2. 2023 Po 17.51

Díky všem že jste dorazili a vytvořili moc fajn atmosféru, byl to krásný čas! :-) Díky Armádovi za dovezení sauny a všem kdo se zapojili do závěrečného úklidu, dostali jsme od správce opět pochvalu… ;-) Ztráty a nálezy zveřejněny ve fóru.

Pro zajímavost: Bylo nás tam letos celkem 60 lidí a z toho 22 dětí a za pobyt jsme dohromady zaplatili okolo 20 000 korun.

Tož zas za rok na Blatináááách ;-)

reaguj[5] Poděkování 2
Jirka H 13. 2. 2023 Po 18.50

[4] Jirka H: Jo a nesmíme zapomenout poděkovat Kubovi za pivo a Kačičce za dřevo, jste nejlepší, díky moc! ;-)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.