Úvodní obrázek

Kajak VUT

Seznam kandidátů na post jednatele Kajak VUT, z.s.

Příhlašování je u konce. Kdo z členů projevil zájem stát se jednatelem se dočtete dále. Volební valná hromada proběhne letos na podzim, podrobnější informace o průběhu se dozvíte dostatečně dopředu.

Pokud budete chtít, můžete klást otázky jednotlivým kandidátům do komentářů pod článek.

Na post jednatele se přihlásili tito členové:
(řazeno podle data přihlášení)

Všem byla položena tato otázka:
Co tě motivuje být jendatelem, jak by jsi chtěl přispět k chodu oddílu apod.? Prostě pár vět, kerými se prezentuješ ostatním členům.

Ševčíková Romana
Co mohu nabídnout? Práci pro oddíl dělám svědomitě a hodlám v tom pokračovat. Držím v oddílové administrativě (myslím tu, za kterou zodpovídám ) pořádek a chtěla bych, aby to tak bylo nadále. Proč bych chtěla být jednatelem? Protože mě to baví.

Hašek Martin – „Hasan“
V oddíle jsem se naučil konečně pořádně pádlovat a dozvěděl se spoustu dalších věcí o krásách a nástrahách divoké vody, navštívil zajímavá místa a také poznal skvělou partu lidí jejíž součástí jsem už 15 let. Postupem času jsem dostal možnost podílet se na chodu oddílu a i dnes mi stále dělá radost, když můžu svou prací a nápady přispět k tomu, aby oddíl dobře fungoval a každý člen měl také možnost poznat o čem je pádlování na divoké vodě a navíc věřím, že v dobrém kolektivu. Práce pro oddíl mi dává smysl a chci v ní pokračovat i nadále.

Martynek Tomáš – „Oskar“
S oddílem jsem od doby co se osamostatnil, a kdo u toho byl ví že to nebylo úplně snadné období. I když už nepádluju tak moc jako dřív, stejnak je pro mně oddíl druhá rodina. Podílet se přímo na vodáckých akcích víc než párkrát do roka už časově nezvládám, výuku také nevedu; ale celkem pečlivě se podílím na starosti o evidenci členů, majetku a další organizační záležitosti. Také jsem amatérský „kouzelník“ s google dokumenty :-) . Stejné služby, v bezvadné kvalitě, oddílu nabízím i do dalších let.

Homola Antonín
Baví mě vymýšlet různá zlepšení v rámci provozu, obstarávat komunikaci s ČSK. Pokud bychom se stali oddílem pracujícím s mládeží, máme šanci dosáhnou i na finančních příspěvky z ČSK (MŠMT) a kraje. V posledním období se nepodařili některé provozně organizační myšlenky prosadit (viz zápisy z valných hromad) a tak bych to chtěl zkusit ještě v jednom volebním období.

Wrhel Vladimír
Proč chci být jednatelem? Protože se i nadále chci aktivně podílet na chodu a směřování našeho oddílu. Nadále rozvíjet naší komunitu a stále se pokoušet i o její růst.

Kaleta Marek
V oddíle jsem 12 let, poslední dobou se podílím na pondělních tréninzích, občas pořádám nějakou akci a se střídavým úspěchem kafrám do různých oddílových věcí. Proč chci být jednatelem? Protože je to další možnost, jak pomoct oddílu, aby fungoval i nadále a rozvíjel se (aspoň si to myslím) Co můžu nabídnout? Kritický pohled na cokoli, omezené analytické a organizační schopnosti

««« Předchozí text: Volby jednatelů Kajak VUT, z.s. Následující text: Modré Hory 2019 »»»

Hasan | 10. 8. 2019 So 09.54 | Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 546x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Armáda 21. 8. 2019 St 14.43

No tvl, samá zvučná jména kajakářské komunity. Výběr je opravdu těžký. Zajímalo by mě, jestli některý z kandidátů povede ještě navíc nějakou kampaň (koblihy, vystoupení Lucie Bílé atp.)

[2]
Hasan 21. 8. 2019 St 16.43

No kdybych dostal nějaké dotace určitě bych byl pro masovou letákovou kampaň a alegorické vozy 8-)

Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.