Úvodní obrázek

Kajak VUT

ČPV Hamerský potok 2021

Pozor změna:Výdej půjčovny v sobotu v 6:50 – 7:00

obrazek

PŘIHLAŠTE SE ZDE

V sobotu 1.10 pojedeme Hamerák, poslední pohárový závod sezóny, letos rozšířený o Hameráček. Akce je vhodná pro všechny.

Co?

Hamerský potok je nedaleko Jindřichova Hradce a obtížnost se pohybuje kolem I-III. První úsek Ratmírov – Dvoreček cca 2km bývá označován WW III, druhý úsek Dvoreček – Jindřiš je cca 5km dlouhý, obtížnosti WW I, tento úsek je vhodný i pro začátečníky.

Kdy?

O víkendu 1. – 2. 10. V sobotu závod a nějaké ježdění, v neděli volné splutí. Odjezd od loděnice v pátek.

Doprava

Tam a zpět klasicky auty, posádky si domluvte třeba v komentářích. Na místě dopravu zajišťuje za mírný poplatek mHd (pravděpodobně jen autobusy, nikoli úzkokolejný vlak). Každý si vezme základní vázání na lodě (2 kurtny nebo gumicuky).

Spaní

V kempu Malý Ratmírov . Zimomřiví si mohou objednat chatku :).

Vybavení (povinné)

Helma, vesta, botičky, házečka, šprajda, vodácká bunda a neoprén (nebo sucháč :) ). Lze (spolu s pádlem a lodí) poptávat v oddílové půjčovně, která je řazena na konci registračního formuláře.

Dále pak vázání na lodě (2 kurtny nebo gumicuky) na přichycení lodě na vlek za autobusem mHd a respirátor nebo něco podobného pro pobyt v autobuse.

Závody

V sobotu od 9.30 do 12.30 startuje z Ratmírovského rybníka ČPV, tehdy je zakázáno volné splutí. Splouvá se celý 7 km úsek. Těžší část lze nakoukat při ranní procházce a při závodě zákeřnější místa přenést, takže startovat mohou všichni.

Letos je Hameráček (závod pro mládež na úseku z Dvorečku) otevřen pro všechny, takže kdo by rád pochytal nějaké branky na jednodušší vodě, bude mít možnost. Pojede se odpoledne, start první lodi 14.20.

Volné splutí

Voda poteče 9 – 17 v sobotu a 9 – 14 v neděli, po celou dobu jezdí mHd.

K nastudování

Byrokracie

Kvůli sestavení startovací listiny a objednání věcí z půjčovny se prosím do pátečního rána

REGISTRUJTE ZDE.

Půjčovna bude vydávána v pátek od 17. h. sobotu 6:50 – 7:00

««« Předchozí text: Témata valné hromady 2022 Následující text: Valná hromada 2022 »»»

Vladimír Wrhel | 25. 9. 2022 Ne 20.59 | WW, Závody, Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 233x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Lucka 27. 9. 2022 Út 14.53

Zvažuje účast nějaka dětská sekce? :-) Uvidíme teda jak počasí

[2] ubytko
Jirka H 27. 9. 2022 Út 18.14

Ahojte, nechce se mi mrznout ve stanu, je tady nabídka od Olomoučáků na místa v chatce (1 postel + případně další 2–3 místa na zemi). Případně zjistit zda je ještě volná chatka (původně měli rezerované chatky dvě). Kolik se tedy po dnešním tréninku zformovalo posádek?

[3] Výdej oddílového materiálu
Jirka H 30. 9. 2022 Pá 18.22

POZOR, výdej oddílového matroše bude probíhat v sobotu od 6:30, bude ho dělat Lukáš. Márova posádka nakonec vyrazí již dnes.

Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.