Úvodní obrázek

Kajak VUT

Tréninky 2020 - Infoschůzka středa 20. května v 18:00

!OPĚT NABÍRÁME!

obrazek Pro zájemce o pádlování na plastových kajacích, staré i nové, pořádá Kajak VUT opět tradiční Infoschůzku.
Nováčky seznámíme s fungováním oddílu, s náplní tréninků a zodpovíme zvídavé otázky. Infoschůzka bude následně pokračovat u ohně, kde se dozvíte ještě mnohem víc. K ohni samozřejmě patří i buřty, nezapomeňte na vhodné oblečení. Na tento večer si raději nic dalšího neplánujte ;-)
Vše již ve středu 20. května v 18:00h v areálu naší loděnice.
Jsme kajakářský oddíl z Brna, trénujeme na plastových kajacích na řece Svratce. Několikrát za sezónu jezdíme trénovat na různé slalomové kanály a nechybí nějaká ta přírodní „divočina“ u nás i v zahraničí.

Naše loděnice sídlí ve sportovním areálu Orel Komín. Nejjednodušší cesta k nám je ze zastávky MHD Svratecká. Přejdete lávku přes Svratku a přímo naproti vám je hospůdka Turbína (bývala naše oblíbená). Dáte se vpravo a dozadu, cesta vás dovede až k loděnici, kde proběhne infoschůzka (mapa ).

obrazek

Výuka:
Tréninky budou probíhat pravidelně od 25. 5. 2020. Pro nové členy platí možnost přijít na první dva tréninky na vyzkoušení, tedy nezávazně, a rozhodnout se pro členství až pak.
Splatnost členských příspěvků (pro všechny) je proto stanovena do 15. 6. 2020.
Detaily ohledně platby se dozvíte na infoschůzce.

Základ výuky pro členy oddílu probíhá na řece Svratce (pravidelně od 25. 5. 2020), o vybraných víkendech pak obvykle jezdíme za něčím tekoucím v tuzemsku (Ostravice, Doubrava, různé vodácké kanály) nebo k jižním sousedům do Rakouska. V současné situaci jsou ovšem možnosti omezené a tak budou nejspíše převládat právě tuzemské vodácké kanály.

V tréninzích na Svratce od letoška nastává změna dlouho zaběhnutého systému, a to že v pondělí budou probíhat dva tréninky souběžně, pro „nováčky“ i pro „současné členy“ (tedy členy kteří již chvíli pádlují). Díky tomu bude možnost mezi skupinami v průběhu roku přestupovat. Dále ve Středu bude další trénink určený pro „nováčky“, tentokrát se Sehnym. Úterý je letos „volné“, ale možná samovolně vznikne skupina členů co budou chodit „jen pádlovat“ (možno domluvit i půjčení oddílových lodí).
- Pondělí od 17:00 souběžně (v pondělí tedy bude dvojitý trénink):
- – tréninky pro „nováčky“ zaměřené na osvojení základní techniky jízdy na kajaku. [trénuje Mara a Vláďa]
- – tréninky pro „současné členy“ pod vedením Majkla
- Středa od 17:00 pouze
- – tréninky pro „nováčky“ zaměřené na osvojení základní techniky jízdy na kajaku. [trénuje Sehny]
- Čtvrtek od 17:00 pouze
- – tréninky pro „současné členy“, zaměřené na pokročilou techniku jízdy pro ty, kteří již základy zvládají. [trénuje Hasan a Honza]
(Časy srazu se mohou posouvat dle domluvy trenéra a jeho účastníků)

Aktuální informace k jednotlivým tréninkům vždy na fóru

Členství v oddílu, Přihláška a Poplatky:
Pro rok 2020, vzhledem k výjimečným okolnostem, jsou v placení tyto změny:
- poplatek za první pololetí se letos promíjí (vyjimka: majitelé lodí platí celý rok beze změny)
- startem tréninků příští týden vzniká pro všechny členy povinost uhradit půlroční poplatek (tedy 700/750kč), který bude pokrývat členství i během podzimního semestru (tedy fakticky do konce roku 2020). Splatnost je stanovena do 15.6.2020.

Ostatní informace (krom částky) jsou ale stále v platnosti. Přihlášku pro NOVÉ členy je potřeba vyplnit, viz v samostatném článku. (noví členové: registrujte se raději až po infoschůzce, nejpozději s posláním platby).

Vybavení
Na trénink budete potřebovat oblečení a boty do vody (na Svratku bude stačit i stará šusákovka a nějaké kecky, co se mohou namočit), ručník a drobáky na potréninkové pivko. Kajak, šprajdu, vestu a pádlo najdete u nás.

Veškeré další podrobnosti se dozvíte na infoschůzce. Pokud z nějakých důvodů nemůžete přijít na informační schůzku, přijďte se domluvit přímo na konkrétní trénink nebo nás kontaktujte (viz sekce Kontakty v levém sloupci).

Těšíme se na Vás :-)

Zápis do tréninků: zapisujte se zde – Jaro 2020 (zde se prosím zapisujte i nováčci, nejlépe před infoschůzkou)

Seznam přihlášených do výuky: (automatická aktualizace někdy chvíli trvá)

««« Předchozí text: Dopady nouzového stavu na jarní sezónu Kajak VUT Následující text: Morava creek? Morava krík! »»»

Oskar | 14. 5. 2020 Čt 08.00 | Společenské akce, Trening | trvalý odkaz | tisk | 1938x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
[1]
Ender mejl web 14. 5. 2020 Čt 13.58

Čau. Jeden odpadlík a emigrant navrátilec hledá místo pro svou loď… Jak je na tom teď loděnice kapacitně? :-) Toho 20.5 bych se mohl stavit…

[2]
Hasan 16. 5. 2020 So 13.24

Vítej zpět! Hmmm, plastová jímka na brzdové destičky a jiný motoristický materiál by se vlastně hodila ;-) :-D Fakticky ještě nevíme kolik nových zájemců o místo letos bude, takže si tě píšem do pořadníku a v brzské době dáme vědět. Mělo by to snad klapnout. Na infoschůzce se můžeš dozvědět víc.

[3]
Ender 18. 5. 2020 Po 21.29

Přijdu. Ve črtvrtek nepracuju a játra mám po emigraci v excelentní kondici… Jen ta výdrž je v trapu… đŸ˜‡

[4]
honza_k 22. 5. 2020 Pá 15.08

Je jeste nekdo kdo se chysta chodit na ctvrtek a zatim se neprihlasil?

[5]
Hanka M. 24. 5. 2020 Ne 11.11

[4] honza_k: já se hlásila, proč tam nejsem? :D

[6]
Pája 25. 5. 2020 Po 08.16

Ahoj, já také plánuji chodit ve čtvrtky – po dloooouhé době, tak podle toho bude zřejmě i výkon :( Jen nevím jak tento týden stihnu přijet od zubaře, pokusím se tam být.

[7] seznam zapsaných - opraveno
Oskar 29. 5. 2020 Pá 07.28

Omluvte vzniklé technické potíže, už by to mělo být opraveno ;-)

[8]
Pája 1. 6. 2020 Po 09.57

Ahoj, zapsala jsem se na čtvrtek, ale zdá se, že budu nakonec chodit ve středu, protože přivedu tento týden 2 nováčky! :) Já loď mám, vlezou se ale i nováčci?

[9]
Vláďa 1. 6. 2020 Po 10.18

Vlezou

Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.